Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Deamon tools-t?

Figyelt kérdés
Feltettem a játékot,de amikor el akarom indítani nem engedi,meg mondták,hogy valahova be kell mountolni de nem tudom hogy kell be tenni egy virtuális meghajtóba,valaki el magyarázná?
2012. máj. 27. 20:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Több fajta deamon tools van,nekem a V4.00HE van megés a következőképpen működik


A kis ikonja a jobb alsó tálcámon van,rákattintok az egérrel és kiválasztok egy virtuális meghajtót.Utánna kiválasztom a fájlt és megnyitom.Ezzel meg is történt a "mount"-olás.Ezután tudod elindítani a játékot.De a legtöbbhöz crack is kell

2012. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért csak sötétben írtam
2012. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem baj,köszi,ezt megcsináltam,de amikor játszanék akkor nem engedi,szóval nem indítsa el!Amúgy csak az install-t kell virtuális meghajtóba tenni,vagy az install után feltelepített játékot is?Mert én csak az installnál csináltam virtuális meghajtót!Amúgy a játék a Resident Evil 5!
2012. máj. 27. 20:44
 4/25 anonim ***** válasza:
Mountolni csak telepítéskor kell. Utána még crackelni szokás, hogy menjen illetve ne kérjen lemezt. Ezt telepítés után tudod megtenni, amíg be van mountolva a letöltött cucc...
2012. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Már crackeltem is,de nem történik semmi,ugyanaz a hibát dobja ki!Ám mindig azt kéri,hogy írjam ki CD-re vagy DVD-re!Most akkor mi legyen?
2012. máj. 27. 20:49
 6/25 A kérdező kommentje:
Akkor a crackeléssel lesz gond,mert írtad,hogy azután ne kérjen CD-t!Szóval a crackeléssel akkor hogy csináljam?
2012. máj. 27. 20:51
 7/25 anonim ***** válasza:
Mi az a hiba, amit kiír. Kissé fontos lenne a megoldáshoz :))
2012. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Most írtad, hogy crack-elted...
2012. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Rossz lemez van behelyezve.

Kérjük, helyezze be az eredeti "RESIDENT EVIL 5" CD/DVD-t.

További részleteket keressen a [link] címen. ezt írja ki!Crackeltem,de lehet rosszul,el magyaráznád hogy kell?Mert nem értek annyira ezekhezde,ezt tudom.....talán!:D

2012. máj. 27. 20:54
 10/25 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jól crackelted?A crack-et rá kell tenni arra a könyvtárra ahová telepítetted a játékot.Így csináltad?
2012. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!