Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen kofigurácioról? Még hány évig bírja, és az új játékok menni fognak rajta?

Figyelt kérdés

Alaplap Asus P5GC



IntelPentium(R) Dual-Core CPU E6700 @ 3.20GHz


2 GB Ram


Ati Radeon HD 4870 (1Gb Ram)


Windows 7



2012. máj. 28. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg még a jelenlegi konzolgeneráció van, kihúzhatod vele, ha nem akarsz mindent Ultra High-on játszani 1080p-ben.

De azért a 2GB RAM egy kicsit kevés.

2012. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nyers leszek.Ez a gép már most nem bírja,max ha internetezel vele,új játék meg nem nagyom indul el rajta maximum low grafikán.Persze még az átlagnak ilyen gépe van,pl nekem is de jót nem ajánlok...
2012. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Witcher 2-n kivül szinte minden játék megy medium, sőt néha high grafikán is. Pl nemrég végeztem az Alan Wake-el és azt max grafikán toltam végig.
2012. máj. 28. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne röhögtess már. Max netezni jó mi?

Én egy 4830-al játszottam a BF3-at high-on 1680x1050-en.

Bírják ezek, csak többet esznek, mint a mai újabb VGA-k ugyanezen a szinten. Nincs vele semmi gond, jó gép ez, de azért szerezz majd valahonnan még 2GB ramot. 2-3 éve ez egy ördögi vas lett volna.

2012. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző jól szólt. :)
2012. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is simán birni fogja az uj játékokat
2012. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!