Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti mit ajánlanátok?

Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nos, kicsit bizonytalan vagyok ilyen téren. Szeretnék egy viszonylag jó minőségű fejhallgatót venni PC-hez. Kb 10-20 ezer forint közt. Ti mit ajánlanátok?
2012. máj. 29. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Logitech H600?
2012. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fejhallgató és vele együtt az összes többi audiótechnikai eszköz az egyik leg-kényesebb téma, hiszen annyira szubjektív, amennyire csak lehet. Ami nekem tetszik, talán neked nem és fordítva.

Ha komolyan veszed, ezt csak úgy lehet, ha mész és kipróbálod magad.


A Sennheiser és AKG fülesekről jókat hallottam, de ha neked mások az igényeid, akkor ez úgy sem számít ugye.


És persze ha alaplapi hangvezérlővel hallgatod, nem biztos, hogy a legjobbat hozhatod ki belőle. (és itt már a veszteségmentes zene is előny az MP3-al szemben)


//szerintem

2012. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából, én inkább mások véleményére szoktam adni, mert megbízhatóbb. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 30. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!