Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép kimeneti hangerején...

Számítógép kimeneti hangerejének növelése?

Figyelt kérdés
Az összes beállítást és csúszkát, amit csak lehetett felnyomtam, de épphogy csak prüntyög a hangszóró, amivel nincs baj. Valószínű, hogy pocsék a hangkártya (még alaplapba épített is szegény). Tudtok valami progit, ami folyton fut és minden kimenő (és esetleg bemenő) audio jelet tud erősíteni?

#hang #audio #hangerősítés
2012. máj. 30. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Először nézd meg a hangkártya kimeneti maximális jelszintjét és a hangszóród bementi érzékenységét. Neten biztos lesz valami leírás róluk.

(Output level, input sensitivity)

2012. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Amúgy a hangkártyához biztos van valami progi a beállításokhoz, azt próbáltad? (Nvidia-hoz pl. van.)

(Első voltam.)

2012. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy PC-n vagy laptopon vagy-e (gyanítom laptop) de laptop esetében ne várj csodákat a hangszórótól, mert a legtöbbje nagyon gyenguska, tehát nem fogsz kicsalni belőle hangosabb hangokat :)


Arra vegyél egy rendes hangfalat, az felerősíti a jelet.

2012. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Maga a program nem tudja a hardver képességeit felülbírálni.

Vagy másik hangkártya, amiben van előerősítő ( a legtöbben van), vagy egy erősítő. Az erősítőtől önmagában csak hangerőnövelést várhatsz el, ha szutyok a jel, hangminőséggel sokat nem tud kezdeni.

Ha laptopról van szó, azokban meg tényleg nem sok craft van, sokat ne várj tőle.

2012. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem a kérdést, hogy eleve aktív külső hangszóród van, a válaszom arra vonatkozott. (Első voltam.) Amúgy meg valóban külső erősítőt kell használni.
2012. máj. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 krisztudi válasza:
87%

Nem tudom hogy ezt már próbáltad?! http://www.youtube.com/watch?v=vo3qSwkiPuM

Nekem ez nagyon sokat segített!

2013. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a programmal 500%-ig lehet vinni a hangerőt: [link]
2015. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Seven Horse válasza:
Hu nagyon köszi ezt a progit. :) Egy éve szenvedek a hangerővel egy csapásra meg oldodott . :)
2016. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
nagyon köszönöm.nagyon nagy segítség volt. szuper
2017. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Tökéletesen működik a program. THX Kun Damján
2017. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!