Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ventillátort alyánlotok...

Milyen ventillátort alyánlotok a pc házamba?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A kérdésben az az ly remélem csak vicc...

Én pirosat ajánlanék, mert az szép.

Milyen ház, mi van benne?

2012. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kac kac nem figyeltem :D igazad van
2012. máj. 31. 10:55
 3/15 anonim ***** válasza:

Remélem ezt "alyánlotok" csak véletlen írtad el.

Egyébként igaza van az elsőnek tudni kéne milyen házról van szó mi van benne eddig, hová szeretnéd a ventilátort és mit akarsz vele hűteni, mert ha csak beleteszed simán azzal még semmit nem érsz el legfeljebb porkavarónak jó lesz. Ha azt akarod hogy az alaplapod ne melegedjen fel annyira vagy a házba ne szoruljon be a meleg levegő, akkor célszerűbb venni 2 ventilátort egyiket hátulra szereled fel úgy hogy fújja befelé a levegőt másikat meg vagy oldalra vagy az elejére ha olyan lehetőséged van rá az pedig kifelé fújja a levegőt, így akkor csinálsz egy huzatot a gépedbe és a meleg levegő mozogni fog. Ez inkább nyáron tanácsos mert akkor ott is szép meleg lesz. Ha valami konkrét hűtést akarsz elérni akkor írd le mit akarsz hűteni.

2012. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


ebbe szeretnék rakni alapból van benne egy 1300rpm-es az a kérdésem hogy egyenlő legyen az ősszes ventilátornál a fordulat?

2012. máj. 31. 10:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Az is kérdés még, milyen gép van benne?

Nagyon kell neki az áramlat, mert passzív cuccok vannak, vagy egy kis i3, vagy egy nagy teljesítményű hősugárzó rendszer, nem mind1.

Én felülre raknék egy ventit a tetőbe, egyet meg előre, hátul már van, ennyi mozgás bőven elég.

Mennyit akarsz költeni?

Ha sokat, akkor Scythe S-flex

Ha keveset, akkor Coolink Swif2 1201

2012. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a proci az i7 a vga gtx 580
2012. máj. 31. 11:02
 7/15 A kérdező kommentje:

én ezt raknám bele csak nem tudom hogy jó e

[link]

2012. máj. 31. 11:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Na ott van hőtermelés, meg pénz is :P

Scythe S-Flex 1200 mindenhová, ahol hely van:)

Ha szabályozni akarod, akkor pedig egy Scythe Kaze Master, hasznos kis cucc.

Tudom, hogy drágák, mielőtt valaki beleköt, de ezek minőségi cuccok és szépek is.

2012. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez 2000es fordulatú porszívó. 0.35 amperes, ha szabályozni akarod, elkezd búgni.
2012. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
akkor ez azt jelenti hogy szar ?
2012. máj. 31. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!