Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A merevlemezt hogy kell...

A merevlemezt hogy kell berakni a gépbe?

Figyelt kérdés
Elromlott a gépem (nem tudom, hogy pontosan mi a baja), és a tesóm vállalkozott a javítására. Tegnap míg nem voltam itthon, szerelgette meg minden, ám így se lett jó. Én meg most megnéztem a gépházat, és -hozzáértés híján- mindent jónak találtam benne, meg minden. Viszont amikor alaposabban szemügyre vettem, a merevlemez nincs bent a helyén. Be van csavarozva meg minden, de még van belül vagy 2 centi hely. Ha kiveszem a csavart, egy kicsit tudom nyomni, de kb. csak 1 mm-t, tovább nem megy és ott az üres hézag. Lehet, hogy a tesóm rosszul rakta volna vissza a merevlemezt, vagy ennek így kell lennie? Egyébként ő azt mondta, hogy az jól van úgy ott, de még csak most 10-es és ugyan sokat ért a gépekhez, de ne tudom, hogy ezt jól csinálta-e. Ja, és a szerelő kilőve.
2012. máj. 31. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akár házon kivül is lehetne, csak legyen bekötve.

Nem ez okozza a gondot.

2012. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 karesz01 ***** válasza:

"2 centi hely"

Azért van ha akarod oda be rakhatsz egy ventilátort ami a (HDD-vinyo-merevlemez)elé hűtésnek .


A tesód mindent jól csinált .

2012. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha elfér tök mindegy , hogy hol van rögzítve a Winchi .
2012. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 flr. ***** válasza:

fényképezd már le pls..

amúgy mind a két oldalról kiszedted a csavarokat?

2012. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2012. máj. 31. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Fincsi egy merevlemez:P

Az az egy memória miért árválkodik a távoli slotban, milyen lap ez, a távoli az egyes slot?


Mi a hibajelenség?

2012. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsi a kép de most nézem mintha a tápvezeték nem lenne rádugva a vincsire.
2012. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 flr. ***** válasza:
nincs hát..ha kiakarod szedni akkor mind a két oldalról szed kia csavarokat de amúgy ha azt a négy tűs rádugod a HDDre akkor menni fog.
2012. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs áram ! Így ne várd , hogy berregjen !
2012. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cipi8 ***** válasza:
Áram nélkül nem is fog működni, de lehet azért nincs is bedugva mert döglött, nem mondta hogy cserélni kell vagy valami? De amúgy nem mondta hogy mi van?
2012. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!