Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicseréltem a fekete tintát,...

Kicseréltem a fekete tintát, de mégsem akar feketét nyomtatni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Epson Dx4400, leszedtem a sárga szalagot róla behelyeztem ahogy írta. De mégsem nyomtat egy fikarcnyi pöttyöt se feketével.
2012. máj. 31. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Utángyártott patron vagy eredeti? Ha utángyártott, nézd meg a verziószámát-v.1.0 vagy v3.1

HA 1.0-t kaptál, azzal nem fog menni.

2012. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utángyártott, a verziószámát hol tudom, megnézni? A dobozán se és a papíron se látok semmit azon kívül, hogy T0711.
2012. máj. 31. 16:39
 3/5 A kérdező kommentje:
A patron zöld chipjén kicsibe találtam egy olyat, hogy V6.0
2012. máj. 31. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

NA olyat még nem láttam:)

Más patronnal próbáltad? Utángyártott patronokkal sajnos szoktak lenni bajok néha.

2012. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát miközben szenvedtem a nyomtatással, mostanra meg már azt jelzi, hogy a cián is kifogyott, így már egyáltalán nyomtatni se hajlandó, más tintával nem próbáltam. Majd idővel veszek gyárit, vagy lehet inkább új nyomtatót. Nyomtatni való dokumentumokat meg akkor leviszem valahova.

Nagyon szépen köszönöm a választ Pistus11.

2012. máj. 31. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!