Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van android tabletekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék venni ilyen kütyüt. Korábban 10"-os netbook-okban gondolkodtunk, de fele annyiért kapunk tabletet. Ez azért jó, mert igazábol csak arra kell, hogy bevigye az egyetemre és tudjon rajta jegyzetelni, wifizni, olvasni, tanulni.

1. 7"-os tableten lehet kényelmesen írni, vagy a 10-es ehhez praktikusabb?

2. Android 4-es tab megér + 10 ezer forintot? Jobb a 2.3-asnál?

3. És hol van nagy választék ilyen kütyükből, hova érdemes menni kipróbálni? Saturn-media markt?



2012. jún. 3. 12:07
 1/3 A kérdező kommentje:
+1 Elég 256 ddr3 átlagos használathoz, vagy 512 kellene?
2012. jún. 3. 12:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Concorde 7020 tabletem van, amikor megvettem, a wifi a függőágyból, ebook olvasás a fotelben, remote itunes és angry birds alkottak elsődleges szempontot.


Amire vettem, tökéletesen megfelel, az akku idő is 4-7 óra között változik, wifi- scannelt-PDF-igénybevétel és fényerő függvényében.


nem lehet tableten kényelmesen írni, egy sík és kicsi érzékeny felület, NEM egy billentyűzet!


ha a hordozhatóság a cél, akkor 7 colos, ha a nagyobb képernyő a web böngészéshez, akkor 10. 7 colon is tudsz könyvet olvasni, hiszen az öledben tartva meglátod a betűket, viszont egy nagyobb weboldalt nem látsz át.


a többség 2.3-at használ, még jó sokáig lesznek rá appok.


az ilyen kirakat boltokat csak nézelődésre ajánlom, sokkal olcsóbban is megveheted a kiválasztott típust webshopban. Ha lehet, ne másodkézből.

2012. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem, köszi a választ.

Láttam 5ezer körül olyan usb billentyűzetet, amit rá lehet hajtani, ha nem használok

2012. jún. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!