Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzorokat miért szokták...

A processzorokat miért szokták feleslegesen húzni, mert sokaknál szoktam látni! A gép ki sem használja, sőt játékok alatt sem, akkor mi az értelme az oc-nek?

Figyelt kérdés
Az erősebb fajtákra gondolok. Azzal a pár 100Mhz-el szerintem nem lesz gyorsabb, vagy ez kocka szokás? Nekem is van egy Phenom BE processzorom, de nem akarom feleslegesen húzni! Csak a procinak teszünk vele rosszat, vagy ti szerintetek?
2012. jún. 4. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mert érdekli az adott tagot/kat... kíváncsiság (én is kipróbáltam régebben )

Így élik ki magukat :)

2012. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az asszonyt nem tudják húzni...
2012. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát figyi ha már megvettem kemény 77 ezerért a core i7 2600 k-mat akkor csak lehet egy kis kiváncsiság bennem hogy mennyit bír nem?

egyébként csak renderelés(cinema4d) alatt oc-zem 4,5-re

2012. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, megértem. Renderelésnél számít.
2012. jún. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!