Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Problémák a laptopommal, mi...

Problémák a laptopommal, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Hello. Karácsony tájékán vettem egy laptopot: Pacard bell EasyNote TK-t, nem tudom kinek mit mondd ez.

Belül ezek vannak:

-AMD Athlon II P360

-2 GB DDR3 memória

-ATI Mobility radeon HD 4250

- 320 GB HDD

1. Nos az első problémám a HDDvel kapcsolatos. Mikor telepítettük, akkor csak 90 GB-ot észlelt, és most is így van. De feltelepítettem valami HDD minőségfelismerőt (vagy mit..) ami jelezte, kérdőjellel ugyan, de hogy van ott még 230 GB valahol, csak nem tudom, mi lett vele... Mivel lehetne ez megoldható? Újratelepítéssel? És egyáltalán milyen operációs rendszer való az ilyen gépre?

2. Néha elég lassú a gép, főleg be és kikapcsoláskor, de menet közben is szeret szórakozni. Ez talán a 2 GB RAM miatt lenne? Ha igen, hol tudok venni még RAM-ot a laptopba?

Ennyi lenne, remélem valaki tud nekem segíteni! Köszönöm szépen előre is!


2012. jún. 4. 18:12
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Az összes problémád arra vezethető vissza, hogy nem hozzáértő vagy nemtörődöm személy csinálta az Operációs Rendszer telepítését.

2 GB RAM tökéletesen elég egy 32-bites Windows 7 -nek. Én azt használnák rajta a helyedben.

2012. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos igen. tesóm csinálta. Akkor keresek valakit, aki megcsinálja. Köszönöm a választ.
2012. jún. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!