Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy Logitech Z-2300 as...

Adott egy Logitech Z-2300 as 2.1 es hangrendszer.2 évig hibátlanul működött, de aztán elment az eggyik magas hangsugárzó, pár hónappal rá a másik is befuccsolt. Semmi kábeltörés vagy ilyesmi, kíméltem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Olvastam amerikai fórumokon, és mással is előfordult ez, írtak külömböző megoldásokat, de eggyik sem oldotta meg a problémám. Esetleg aki találkozott már ilyen problémával, az segítene?

2012. jún. 5. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is ilyenje van. Kicsivel több mint 1 évig működött neki hibátlanul, aztán jöttek vele a gondok. Neki is elment a magas hangsugárzója de aztán megjavult, de ő elég bátor volt és szétszedte hogy kitakaríts plusz befújta kontakt sprével Ez így ideig így jó volt kb fél évig de aztán teljesen elszállt neki. Ő is olvasta a cikkeket erről hogy ezek hajlamosak megadni magukat, ő elvitte egy műszerészhez ős teljesen újrakábelezte neki, na akkor jó lett, de már kidobta lomtalanításkor mert vett egy komolyabbat ennél. Én meg bánom hogy nem tudtam akkor elhozni.
2012. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szétszedem énis, azzal nincs gond, de nemtudom mi lehet a baja. a magas sugárzók teljesen jók, nincs megtörve a kábel. a jack kábele sincs törve, leejtve soha nemvolt. a hangerőszabályzót is szétszedtem, ott sem találtam gondot.kitakarítom a belsejét, ha nemmegy, akkor elviszem műszerészhez. azért logitech, anno 60 000 ért vettem, kissé felbasz -.-
2012. jún. 5. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!