Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben különböznek ezek a...

Miben különböznek ezek a videókártyák?

Figyelt kérdés
Az MSI és a Sapphire 7850-es videókártyái között van kb 25000 Ft különbség ( ha nem több) Miben jobb az MSI, hogy ennyivel többe kerül? A hűtése a drága? Melyik a megbízhatóbb márka?

2012. jún. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az MSI hűtése TWIN FROZR akkor meg van magyarázva az árkülönbség. Esetleg egy pici OC és akkor már teljesen meg is vagyunk. Sapphire nekem szimpatikusabb, de az MSI is nagyon megbízható!
2012. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az MSI-nek Twin Frozr hűtése van. Miben különbözik, pl a Sapphire hűtésétől? Nekem is a sapphire a szimpatikusabb, de az msi-vel csak az ára a baj.
2012. jún. 6. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom csak a hűtés a más. Semmi más. Teljesítménybeli különbség nincs a kettő közt.
2012. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 flr. ***** válasza:
Ha nem ref. modell akkor a Sapphire hűtése is bőven jó.
2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sejtem, hogy a Sapphire hűtése is jó, én csak azt nem értem, hogy az twin frozr hűtés (vagy az msi kártya) miben jobb a többi gyártóétól, hogy ennyire drágább?
2012. jún. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!