Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásárolt valaki már Samsung...

Kano78 kérdése:

Vásárolt valaki már Samsung NP-RF511-S05HU notebookot?

Figyelt kérdés

Az Ed*gitalban most nagyon jó árban kapható és kíváncsi lennék, hogy milyen (mivel nem lehet kipróbálni sehol)?

Főleg a tapipadjának milyensége (érzékenység, kurzor késése a tapipadhoz képest) és az összeszerelés, anyagminőség érdekel.

Köszönöm!



#Samsung #RF511-S05
2012. jún. 6. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


menyi az az jó ár?

edigitalban

240ezer itt és hát hasonlot vagy még jobat is 200 körül is adnak belsö hardverileg

.

persze ha tapipad a lényeg

nekem samsungom van de nem ilyen drága

nincs nagy bajom a tapival csak az hogy szoftveres scrolja van vagyis játékokban nem müködik mindég

és nemtudtam edig "hardveresre" áteni

vagyis tudod fügöleges és viszintes scrol is van

2012. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyagminöség amikor akoriban vetem renegeteg samsung volt (persze most is van :D)

szóval sokat megnéztem és jó anyaguak voltak konkrétan ez mien arról csak olvasni lehetne ilyen árú laptopnak biztos van tesztje is valahol.


.

szerelhetöségröl az enyémet könyü böviteni ram, hdd terén viszont ha kikel pucolni ventit akor egészet szét kel szedni... és hát van egy két furcsa elhelyezés (persze biztos kicsi hely miat)

a lényeg hogy majdhogynem teljesen dsrabjaira kelet szedni és bizony a tapipad és billentyü kábeleit nagyon nehéz volt viszadugni mert rövidek és közvetlen öszekel teni majdnem a két részt és ugy öszedugni kábelt

.

tudom lehet eben máshogy van sokminden de talán segítet

ha beirod googleba és utána a teszt vagy test et? semilyen nincs anglol se? persze akor nem HU laptopot kel csak simán a típust ha angol test et keresel

2012. jún. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából olyanok véleménye érdekelne aki vett ilyet. Tesztet találtam róla, de nem pontosan ez a hardver, mert az RF511-nél is van több konfiguráció.

Szóval továbbra is érdekelne a melegedés és esetleges további tapasztalatok.

Köszönöm

2012. jún. 7. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!