Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverek hűtése klímával...

Hardverek hűtése klímával terhelés alatt?

Figyelt kérdés

Érdemes megpróbálni? Gépházat felrakom az asztalra, leszedem az oldalát, a klíma kb. egy-másfél méterről fújná egyenesen bele a 17 fokos levegőt. Vagy rajtahagyom az oldalát és csak a szellőzőnyílásokat használom.

Nem üzemeltetném így folyamatosan nyilván, mert akkor elég érdekes villanyszámlát kapnánk a hó végén. :)

Mit szóltok?



2012. jún. 7. 17:11
 1/4 flr. ***** válasza:
2db 8/12cmes ventilátorral sokkal olcsóbban kijönnél.
2012. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cipi8 ***** válasza:
Normális ventiket vegyél a gépbe, és állítsd őket be normálisan, a klíma hátránya hogy, a gatyád rá menne a villanyszámlára és a 17 fok az eléggé hűvös lesz.
2012. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azóta már átgondoltam és mérlegeltem a helyzetet, valóban hülyeség.

Mostani házammal az a baj, hogy csak 1 ventit lehet beletenni (hátulra), ami szívná kifele a levegőt.

Sztem veszek egy új házat.

Köszi a válaszokat, mentek a zöldek.

2012. jún. 7. 21:12
 4/4 cipi8 ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdök pedig 3 ház hűtőm is van de nekem a gépnek a váza veszi át a proci által termelt hőt. Ha rajta a burkolat akkor pokol van benne, a ventik jól vannak beállítva csak a házam minősége egy vacak, úgyhogy nyáron Aerocool házat fogok venni.
2012. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!