Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan gyorsíthatnám a gépet?...

Hogyan gyorsíthatnám a gépet? Mi a hiba?

Figyelt kérdés

A gépben jelenleg egy Pentium D 3,00 GHz es proci van, 2 GB RAM és egy Radeon HD2600 AGP 512-es kártya, Win7 Oprendszer 32 bites változat. A probléma az hogy lassú! Ráadásul az internet része, aminek szerintem bőven megfelel az a konfiguráció! DirectX 11, DXVA támogatás van, hd filmeket szépen viszi, de pl egy egyszerű flash játékot, mondjuk a facebookon a bejeweled blitz akad mint az állat! Nem is lehet vele játszani! Legújabb vga driver fent van, legújabb flash player fent van, hardweeres gyorsítás bekapcsolva, de mégis élvezhetetlenül lassú! Olyan, mintha ilyenkor egyáltalán nem használná a vga-t! Valaki segítsen, köszönöm előre is!

Amúgy bármilyen böngészővel próbálom ugyanez az eredmény. Temp és hasonlók ürítve!


2012. jún. 9. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A d az dual-core?
2012. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a processzor típusa hogy Pentium D. Amúgy igen, 2 magos.
2012. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az igen: [link]

De ne feledd nem mai gép.Szerintem a net sebességeddel lesz gond.

2012. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, ez egy régebbi processzor, még egy magos, de drága volt anno.

A nez sebesség jelenleg 5 megabites, de hamarosan 15 megabit lesz, már meg van rendelve. Kíváncsi vagyok azzal milyen lesz. Tényleg ennyit számít a net sebessége?

Ha valakinek más javaslata ne tartsa magában! Köszi

2012. jún. 9. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
2 magos, nekem is ilyen volt, nagyon jó proci! egyébként annyi, hogy nem szereti nagyon a win7-et, xp-vel jobb lenne talán, próbálj ki egy 64 bites xp-t.
2012. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem kétmagos! KB 7-8 évvel ezelőtt vettem.


De mondok mást! Ez amúgy anyámék gépe, nekem itthon egy tavaly vásárolt konfiguráció van, ami a következőből áll!

Intel Celeron E3400 2.6 GHz na ez ikermagos

Radeon HD6450 512MB VGA

2GB RAM DDR3

Win7 32 bites


Itthoni net 25 megabites optikai kábelen.

És bizony ezzel is fenn áll ez a bizonyos flashes akadás! Itt viszont eleinte jó, de egy kis idő múlva elkezd akadni! Na ez mitől lehet?

2012. jún. 9. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy a nettel van gond, vagy a böngészővel, vagy a pluginnal. Egyébként minden Pentium D-s proci 2 magos...(celeron kivéve, de az Celeron D)
2012. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a net szerintem eléggé gyors, mint írtam is. böngészőt többet is próbáltam, plugin nem tudom milyen kell, flash legfrissebb!

Jó lenne ha konkrétumokat írnátok és nem csak találgatnátok! köszi

2012. jún. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!