Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Laptopot, de nem...

Vettem egy Laptopot, de nem jók a driverek? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Konkrétan Packard Bell EasyNote Tk81-et vettem. Az eredeti Rendszer W7HP, de nekem nem tetszik, mindig W7U-t használok. A Driverek pedig nem ismerik fel a benne lévő cuccokat, pedig azt a gyártó honlapjáról töltöttem le. Sűrgős lenne. =/
2012. jún. 9. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ad1: Elég nagy hülye vagy (már megbocsáss), ha veszel egy laptopot jogtiszta win7hp-val és lecseréled warezolt win7ult-re...


Ad2: Amúgy ugyanazon driverekkel mennie kellene, szerintem rosszat töltöttél le (64 vs 32 bit esetleg?). Még a Driverpacks.net csomagjaival is próbálkozhatsz.

2012. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. :)

de a Nortonnal nem vagyok megbékélve, azt pedig lehetetlen kiírtani, más rendszerem meg nem volt itthon. a gyártó honlapjáról szedtem le a drivereket, mindegyik 64 bit-es rendszerre való, és mégsem jó. Azt "mondja" hogy nem találja az eszközöket. Most megpróbálok felrakni rá egy warezolt W7HP-t....hátha jó lesz.

2012. jún. 10. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a laptopra alapból felpakolt sok szemét nem tetszik (ez érhető), akkor a Windows Decrapifier-t még kipróbálhatod - elvileg le tudja szedni ezt a sok vackot. Mondjuk a norton sajnos tényleg úgy beleeszi magát a rendszerbe, hogy szinte lehetetlen kiírtani.

Én is utálom amúgy, amikor az előtelepített rendszerrel együtt mindenféle fölösleges vackot felraknak.

2012. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!