Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HKC USP5550-t érdemes lecserél...

HKC USP5550-t érdemes lecserélni egy Coolermaster GX 450-re?

Figyelt kérdés

Konfigom:


VGA: Sapphire HD 6870 1gb

Proci: Intel i5 2300

Alaplap: ASROCK B75 Pro3

RAM: Kingston 2*4 GB

Merevlemez: Hitachi 1000 GB


Szóval érdemes lenne cserélni? Ha igen ez a táp jó választás lenne vagy van ennél jobb max 17-18000-ért? Fontos szempont lenne még nálam, hogy minél halkabb legyen az új.



2012. jún. 9. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem FSP Hexa-t nézd meg, vagy ha rádobsz néhány ezrest akkor FSP Aurum Gold.

Teljesen megbízhatóak.


Ettől függetlenül a Coolermaster is 1000x megbízhatóbb, mint a HKC, de én FSP, Chieftec, Corsair-t ajánlok ha biztosra akarsz menni, hogy nem történik semmi rossz a gépeddel.

2012. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Azonnal cseréld le. Be se kapcsold addig, míg szegényben a HKC van. Miért bűnteted? Amúgy egy FSP Hexa 400, vagy 500 jó lenne. 10k körül meg is kapod.
2012. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó táp a GX450. De D3-ast vegyél (Enchance belső).

Egy CTG 400 is elég hozzá.

2012. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Coolermaster PSUkat általában nem javasolják, mivel rengeteg modeljükkel voltak gondok, vagy nem olyan jók ár/érték arányban. A te mostanidat ajánlanám lecserélni, méghozzá elég gyorsan. Seasonic, XFX, és Antex gyártóknál nézz körül, legalább 550W teljesítményűt vásárolj.


FSPről még nem hallottam így véleményt sem adok róla, nézz körül online mielőtt bármit is megvennél.

2012. jún. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A CoolerMaster jó lesz,de ahogy írták D3-ast vegyél belőle. És ne igazán kapcsold be addig a gépet, amíg az a HKC van benne.:)


Amúgy utolsó: Az FSP megbízható, nincs vele semmi gond.

2012. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De D3-ast vegyél (Enchance belső)."

Ezzel nem fog mellé, köz forgalomba nem volt seventeam beles.


"Coolermaster PSUkat általában nem javasolják, mivel rengeteg modeljükkel voltak gondok, vagy nem olyan jók ár/érték arányban."

Egy enhance beles GX 450-el mi is a gond?


"Seasonic, XFX, és Antex gyártóknál nézz körül, legalább 550W teljesítményűt vásárolj."

Minek 550W? Ja és azoknál a gyártóknál se minden arany(ahogy CM-nél se). Persze SS talán minden, de elég drága, és nem túl elterjedt.

2012. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendben, thx a javítást.

(már nekem is feltűnt, hogy még sehol nem láttam mást, csak D3-at) :)

2012. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!