Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core 2 quad q9650?...

Intel core 2 quad q9650? lejjebb pontositva.

Figyelt kérdés
Egy fent említett processzor mennyire veszi fel a versenyt egy mai processzorral ? mondjuk 3d tervezés terén ? játékok terén ?

2012. jún. 12. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon erős proci ver néhány i5-öst is , csak az a baja , hogy kúúva drágán adják . Simán el fog bírni a 3D-s tervezéssel és játékokkal biztos nem lesz még jó darabig gondja .
2012. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerinted megérné beruházni egyre ? Tudok elég olcsón egyet, vagy inkább megéri vagy i7 vagy valamilyen Amd FX sorozatra építeni ? Hozzá teszem azokat is elég barátságos áron tudnám szerezni.
2012. jún. 12. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uiqS341ibbc


Ebből azért látszik , hogy az i széria jóval erősebb . Ha olcsón tudsz Intel , akkor az .

2012. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen volt egy ilyen érzésem, hogy egy q9650 már annyira azért nem bírja az iramot. Már csak ezt nem tudom eldönteni, hogy i5,i7 vagy Amd FX. Nézegetek teszteket, i7 tűnik a legjobbnak, csak hiába tudom emberséges áron, Amd akkor is olcsóbb és azt nem tudom eldönteni, amennyivel drágább az i7, annyival jobb is e.
2012. jún. 12. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó processzor, de az intel i5 2500k már elbánik vele, mint a videoban is látható
2012. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A_PRÉDIKÁTOR válasza:

Ez tényleg egy erősebb proci és versenyképes a core i5 -tel. Eggyetértek az elöttem szolóval. Főleg ha kap egy kis tuningot is.

Ha teheted vegyél egy core i7 -es procit.Nekem olyan van és meg vagyok vele elégedve.Főleg a tervezésnél. Renderelés, tömőrítés, kódólás, kameraelforgatás stb stb.

Pont neked találtam egy blogot nagyon jó.Ajánlom neked (is)olvasd el mielött veszel valamit.


A cím: [link]


Nem reklámként.Proci teszttől kezdve van minden. Igaz még új a blog.

2012. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!