Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPad2 vagy Samsung galaxy 10.1?

IPad2 vagy Samsung galaxy 10.1?

Figyelt kérdés
Alapból inkább apple párti vagyok, de egyik haverom most vett Samsungot és őszintén elgondolkodtam rajta, hogy estleg ipad helyett samsungot vegyek-e. Teszteket én is olvastam a készülékekről, úgyhogy elsősorban ezek táblagépek tulajdonosaihoz szól a kérdésem, hogy szerintük melyik és miért?

2012. jún. 12. 19:28
 1/5 SepTox ***** válasza:
47%
Szerintem a samsung termékek semmivel sem rosszabbak mint az apple termékei viszont! Ami szerintem a nagy különbség a kettő között az az ára mert nem ugyan annyi mind a 2 a másik viszont ez is tény hogy az apple stabilabb oprendszerrel bír, bár nekem van egy Galaxy SII én semmi pénzért nem cserélném Iphon-ra. Szerintem dönts a saját ízlésed szerint, de én nem adnék ki több pénz azért mert van rajta egy alma logó!
2012. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez esetben az iPad egy tízessel olcsóbb, mint a galaxy 10.1.

Azért köszi a választ.

2012. jún. 12. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam sem Samsung sem Apple párti.

Nem tudom milyen az az Apple készülék ami tizessel olcsóbb, mint a galaxy 10.1. De kb. 2 hónapig nálam volt egy Apple Ipad2 és ha nem lenne ennyire drága akkor szó nélkül áttérnék Pc-ről erre a tabra. Utána volt szerencsém kipróbálni más termékeket is, és be kellett ismernem, hogy az Apple készülékén volt a legkönnyebb eligazodni.


Ha tényleg olcsóbb, és nincs hibája akkor csak ajánlani tudom az Apple készüléket.

2012. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A helyedben kipróbálnám mind a kettőt, ha van rá lehetőség. Apple készülékeket azt tudom, hogy ki lehet próbálni akár órákon keresztül is az iStyle szaküzleteiben. Nem tudom Samsung üzlet van-e ilyen. Vagy akár egy nagyobb műszaki áruházban.

Ez nem jelenti azt, hogy a Samsung rossz készülékeket gyárt, ezért egyet értek SepTox válaszával is.

2012. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SepTox ***** válasza:
Akkor válaszd azt amelyik jobban tetszik! :) Egy biztos kicsit uncsi már az apple körüli hipe! Legalábbis nekem! :)
2012. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!