Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezeték nélküli egeret hogyan...

Watson kérdése:

Vezeték nélküli egeret hogyan kell telepíteni a géphez?

Figyelt kérdés

"Technika" vezeték nélküli egér. A használati utasítás nem segít: A Programok telepítése/törlésénél törölni kéne a mostani egeret ,de nincs ott a lehetőségeknél. Tegnap véletlenül működött, de mire észrevettem ki lett húzva az usb-je.

Használati utasítása:

*Kapcsolja be az egeret.

*Ellenőrizze, hogy a PC ki van kapcsolva.

*Csatlakoztassa a vevőegységet az USb-portba.

*Ügyeljen arra , hogy ne kerüljön fém az egér és a vevőegység közé.

*Indítsa újra a gépet.

Ez eddig szép és jó.

"Asztali PC:"

Távolítson el minden meglévő egérszoftvert,mielőtt telepítené az új egeret. (Már telepítette saját magát, de ez sincs a törölhető cuccoknál)Lépjen a Programok tel.-törl. menübe. Keresse meg az egérszoftvert és kattintson az Eltávolítás/Módosításra. Aztán újra kell indítani.

De akkor se működik. Az előző egér működik, de sokszor kattint többet a kelleténél. Gyors válaszok kellenének :S


2012. jún. 12. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Most eléggé szőkének érzem magam.
2012. jún. 12. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Többnyire semmit nem kell telepíteni egy egérhez, vezeték nélkülihez sem, bedugod és megy. Amit esetleg adnak hozzá CD, azon jórészt fölösleges szemét van csak.


Persze ilyen "márkás" egeret, mint ez a Technika eleve meg se szabadna venni, de:

- Bedugod az USB vevőt

- Ellenörzöd, hogy jó elemek vannak-e az egérben

- Ha így sem működik, visszaviszed, mert hibás


Nem kell semmi szoftvert törölni vagy ilyesmi, ezt csak azért írják, hogy ha valami egyéb marhaságot már telepítettél korábban, azt szedd le.


Persze ha esetleg nem rádiós, hanem infrás a cucc (amit azért 2012-ben kétlek, akkor muszáj, hogy az egér "rálásson" a vevőre, különben nem megy.

2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor se megy =/
2012. jún. 12. 20:03
 4/9 A kérdező kommentje:

Pórbáltam úgy, hogy : gép ki , másik egér bedug , gép be , usb be , nem jelzi. ok. ha kihúzom akk nincs egér .

gép ki , másik egér ki , usb be , gép be megint semmi . egér nem működik.

Nem lehet ennyire bonyolult egy rohadt egér használata.

2012. jún. 12. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz átszaladni valakihez kipróbálni, hogy nála jó-e?

Én új egérnél még nem kapcsoltam ki soha a gépet, csak bedugtam az USB-t, és ment. Volt úgy, hogy két egér volt egyszerre, és bármelyiket mozgattam, vitte a kurzornyilat.


Nincs esetleg az egéren egy kis gombocska Connect felirattal? Mert akkor az meg kell nyomni. Vagy esetleg kikapcsológomb?

2012. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az van , de onon van.
2012. jún. 12. 23:36
 7/9 Petyaatya válasza:
rakj bele másik elemet. nálam is ez volt a gond kb 3percig amíg rá nem jöttem. bár gondolom már tárgytalan ennyi idő után :D
2013. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az egér alján találsz egy CONNECT felirató gombot azt nyomd meg nekem bevált.
2014. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Gyors válaszok kellenének" - írta a kérdező.

Alig két és fél éve.

Ennyi idő alatt a kérdezett Technika egér már nyilván eltávozott az örök sajtmezőkre.

2014. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!