Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki összerakna nekem 100e...

Valaki összerakna nekem 100e ft körül egy gépet ami viszi a mostani legjobb játékokat is? Itt az Ipon-on www.ipon.hu/site/builder_page2_mod/17/reset

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki olyat összerak neked 100 ból az valami nagyon nagy varázsló lesz.
2012. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor kicsivel 100 fölött
2012. jún. 13. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsivel fölötte? Sokkal fölötte. Összeraknak neked 60-ért is, kérdés, mit jelent neked konkrétan a mostani legjobb játék és milyen felbontásban...
2012. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
angry birds
2012. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem sokkal fölötte (120-130) már lehet, ha monitor már nem kell, és ÁFÁ-t nem kell fizetned érte. Egyébként esélytelen.


Egyébként mi az, hogy "mostani legjobb játék"? Ha neked a fullhd-s multiplayer FPS a legjobb játék, akkor drágább a dolog, ha mást szeretsz, a legjobb játék lehet, hogy 3-4 éves, így szerényebb gépigénnyel is jól fog menni.

2012. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy i3-as proci és egy GTX460-as vga,3-4gb ram már mindent visz nem undorittó lówon a játékokat,am lehet hogy törlik a kérdésedet mert ez KÉRÉS nekem is pont ilyenért tötölték
2012. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!