Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]

85.000 forint lenne.

És ez a laptop lejátszana nagyobb játékokat?Gondolok itt Fifa 12,Ghost recon future soldier pl.


2012. jún. 13. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

85 ezerért nem kéne. Kicsi órajel meg gondolom proci is (ezért a pénzért), és keveslem a 4 és fél órás aksit új állapotban.


Én egy Acer Aspire One happy-t vettem még tavaly a médiába akciósan 45 ezerért, Az is kb ugyanezt tudja, és nem került annyiba.


500 gb os vinyó meg amúgyis felesleges szerintem.


Játék miatt meg főleg nem vennék laptopot, nem arra való, arra ott a konzol. Vagy jók a régi játékok.


15 éve szinte mindennap gép előtt vagyok, ahogy elnézem semmivel se lettek nagyobb durranások a játékok nincs fantáziájuk (vagy lehetőségeik) a készítőknek.

A gépigény meg a terjedelem nő csak...

A fifát és hasonló sportjátékokat meg már amikor az első kijött is baromságnak tartottam.


Sportolni számítógépen? Vicc ugye?

2012. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

persze szoktam sportolni (focizni) amúgy is,de néha jó kikapcsolódni.

akkor 83.000-ért ez az acer?

[link]

szerintem elég jó paraméterei vannak

2012. jún. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!