Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a magyar márká, N-BASE...

Ez a magyar márká, N-BASE milyen minőséget szolgáltat? Van valakinek ilyen márkájú háza?

Figyelt kérdés
Új konfigot fogok venni a közeljövőben, de nem biztos, hogy házra is ki akarod adni több ezrest. Ezeket az N-BASE házakat nézegettem, mert kiderült, hogy ez egy magyar cég. Gondoltam megkérdem, hátha van valakinek ilyen háza és esetleg véleménye róla. Van? :)

2012. jún. 14. 01:43
 1/3 flr. ***** válasza:

Egyszer már találkoztam egy Pokerrel vagy mi a neve már nem rémlik:D

És jó volt(volt hozzá jó sok csavar,kötegelő és egy előszerelt venti,bár ez nem mindnél van), de én inkább egy Sharkoont/Asust vennék.

2012. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért vennél inkább azt? Mi az ok? Én is nézegettem a sharkoon vayoo-t, de azért kiváncsi lennék...
2012. jún. 14. 13:22
 3/3 flr. ***** válasza:
Nem nagyon vettem szemügyre de elég gyér volt az anyaghasználat, sok műanyag rész stb.
2012. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!