Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legerősebb netbook...

Melyik a legerősebb netbook ebben a két kategoriaban: /11,6 collos/ mondjuk az extrém/apple és hasonlo vékonyított netbook/ és az átlagos árban /nem arra torekedtek hogy vékony legyen/?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:49
 1/2 anonim válasza:
Ha már egyszer szóba hoztad az Apple-t természetesen ez a legjobbak legjobbika. Nekem évekig pc-m volt...netbookom is volt. Acer Aspire One. Megszabadultam tőle nemrég.... szar a BIOS-a vagy 5 X flasheltem mert gondolt egyet és többé nem akart működni. Amúgy jó gép volt, de a BIOS probléma miatt túladtam rajt. Most Apple gépem van és most tudom, hogy miért dícsérik és miért olyan drága. Ja és az "egérmozi" méretű képernyő az elején tetszik, hogy ja de aranyos kicsi...aztán rájössz, hogy nagyon frusztráló, hogy annyira kicsi és baromi idegesítő mikor pl linuxos rendszer ablakok egy az egyben nem férnek bele!!!!
2012. jún. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

most melyiknek kicsi a kepernyoje? az applednak? az mekkora?


nekem most 11.6 van egy lenovo s205

2012. jún. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!