Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb laptop márka?

Melyik a legjobb laptop márka?

Figyelt kérdés

Tudom nem márkafüggő, meg attól függ mi van belegyúrva, de mégis. Az érdekel,milyen az anyaghasználat a szerviz támogatottság stb. Nem vagyok kezdő az IT-ben, csak ennyi.

Ezek alapján mi számít jónak, tartósnak. Pl tudom, hogy a Lenovonak nagyon jó a szervizelése.



2012. jún. 15. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Dell,Lenovo,Sony
2012. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem MacBook Pro van, nagyon szeretem. Már háromszor leesett, de semmi baja. Már nem is tudom normálisan használni a többit, főleg a béna tuchpad miatt, ez sokkal jobb.
2012. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lord Keri ***** válasza:

Nem lehet ilyet kijelenteni, hogy melyik a legjobb gyártó? Ez kb olyan kérdés, mint hogy melyik a legjobb autó márka?


A legtöbb gyártónak vannak olcsóbb (silányabb minőségű) és prémium kategóriás gépei.


Minőségben a DELL az egyik legjobb gyártó, de elég jók a HP, Samsung, Lenovo, ASUS gépek is.

Persze alsó kategóriás gépekből itt is bele lehet szaladni rosszabb, gyengébb minőségű anyagokba.


Amit én nem vennék: Fujitsu, ACER, Packard Bell (1 év csak a garija)


Mostanában viszont erőssen jellemző, az elromlik dobd el, vegyél újat, szóval a mostani gépek tartóssága nem 5-10 évre van tervezve.

2012. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Acer azért most helyre rázodot és igazán böséges válsztékban gyárt

egyedül garaniciával sporol de azt felárért tudsz veni

a töbivel azthiszem egyet értek

bár ez ténleg értlemetlen kérdés mivel mindegy egyes darab egyedi úgy lehet tekinteni még ha netán hardver paraméterek egyeznek is

eböl szerintem érthetö mire gondolok

és ezt te is emlegeted még kérdésben is

msi t pl nem emltiteték ha jól látam na ö pl nem nagyon gyárt csak 1-2 kategóriában laptopot most

és van pár új márka is aminek én se tudom most nevét:D ami lehet jó féle

régi msi t veni pl nem ajánlok

bár régi laptopok közt is ritka a tartos ũleti tipus

leginkább IBM ek jók

2012. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amugy hogy kiemeljek én is márkákat

Asus a top nálam a gamer laptopjai miat meg ugy amugy is nagyon szimpatikus az egész asus gyártó

samsung laptopom van és szintugy szimpatikusok és már elég nagy a választék de vakahogy azért gyerekcipönek érzem én még samsung inkább tablet/mobilban a top nálam

Lenovot emliteted IBM alapú szóval nem lehet panaszkodni rá

töbi márka engem nem érdekel... van jobb rosszabb féle, mármint saját toplistámon nem érdekel...

2012. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lenovo Toshiba Samsung


A Dell inspiron gépek nem jók! Az Asus gépek sem a legjobbak. HP Pavilion gépet sem vennék. A Sony gépek úgy tudom szervizigényesek és nagyon trehány a szervizük. Acer és a Packard Bell sem a legjobb választás. A Fujitsu Siemens gépek legendásan rosszak voltak, de mióta a Siemens kiszállt azóta nagyon megbízható gépek lettek a Fujitsu notebookok, de csak irodai munkára alkalmas gépeket gyártanak.


[link]

2012. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az elso válaszolóval kell egyet értenem :)
2012. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

egyértelmű TOSHIBA, ha minőséget akarsz.

kínai szarokat én nem vennék pl: Lenovo-t vagy Acer-t vagy Packard Bell-t

Toshiba az japán,és a japán márkák azok minden téren a megbízhatóságukról híresek.

2013. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az Acer a legjobb. Olcsó, és erős.

FIGYELEM! ASUS-t senki ne vegyen - drágák, és gyengék!

2013. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hogy lehet ilyen hülyeséget írni hogy drága és gyenge,ez is konfigurációtól függ,milyet veszel,110 ezer forintos laptopom van,Asus X53U elmúlt két éves,ráadásul napi 18 órát megy folyamatosan,az aksi most már kuka,de hardveresen sosem volt vele még gondom.
2015. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!