Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez most természetes prime95...

Ez most természetes prime95 programmal teszteltem és ez jött ki, más hűtővel is ez lehetne vagy az enyém hibádzik?

Figyelt kérdés

nekem egy artic cooling freezer extreme rev 2 procihűtőm van és alatta egy sima intel i5 2500 proci,mapasztát cseréltem alatta mert pasztázáson gondolkodtam hogy a teszt alat kijött a melegedés,de ezzel a pasztával vagy 3-4 fokkal melegebb a proci.Előző gyári pasztával olyan 33 fok körül volt,most meg közelebb a 40 hez annó a max payne 3 68 fok volt mikor játszottam,e kipróbáltam egy teszt programot a prime95-öt és ezt produkálta


[link]


Ez most minden hűtőnél előfordúlhat vagy az enyémbe hibázik valami?És ha venni kéne milyen hűtőt ajánlatok,csendes legyen és jól hűtsön meg ne egy ökör ára legyen.


2012. jún. 16. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi pasztát raktál rá? Ha túl sokat teszel, az többet árt, mint használ. Milyen tápod van? Gyenge táp egyik mellékhatása a túlmelegedés.
2012. jún. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok ! Helyesen rögzítve lett pasztázás után a hűtő ? Szerintem csak akkor lehet ilyen magas a hőmérséklet ezzel a hűtővel , ha nincs a helyén .
2012. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tápom egy márkás sharkoon 600w-os táp,a hűtőt meg a helyére raktam,sőt előzőleg nem én szereltem rá és beton stabil volt mint most is,nem raktam rá sok pasztát,nem lehet olyan hogy hibás mondjuk a hűtő?
2012. jún. 16. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!