Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA vétel használtan. Melyiket...

VGA vétel használtan. Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami VGA szakértő, és kéne egy olyan nVidia-s kártya, ami támogatja a Vision 3D technológiát, és viszonylag erős is. Rákerestem:

[link]

...de én nem vagyok tisztában a piaci árakkal, és az adatokat sem tudom precízen beazonosítani, felmérni hogy melyik jobb... Kérlek hogy ne piszkáljatok negatív hozzászólásokkal, nincs túl sok időm arra, hogy egyenként tanulmányozzam az összes kártyát, és a jelenlegi árakat stb. Szóval olyan segítségét várom, aki tisztában van az árakkal, és ért a is a kártyákhoz (pl. eladók).


Remélem kapok segítséget, egyedül ez elég nehéz feladat lenne :/

Pár adat, hogy mégis mi kéne: Pécs közeli VGA-t keresek, márka mindegy, jó legyen az ár/érték arány, legyen rá garancia, mindenképpen nVidia legyen, maximum 40.000Ft


Akkor egy kérdés a végére, nehogy ez az egész egy "kérésnek" tűnjön: melyiket válasszam ? :)



2012. jún. 16. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor is ragaszkodsz az nVidiához, ha ugyanabban az árban van jobb AMD vétel?
2012. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vision 3D rendszert szeretnék összehozni, ezért kéne nVidia. Ha van jobb ATI, akkor írd nyugodtan, de egyenlőre nVidiák előnyben :)
2012. jún. 16. 22:09
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel még mindíg nem reagáltál, én teszem fel a kérdést:

Ezekre gondoltál ?

[link]

[link]

2012. jún. 16. 23:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Hűha, a HD6790-es elég brutális darab ilyen áron. A probléma csak az, hogy az illető ugyan megjelölte Pécset is, de Veszprémben lakik, és csak előre utalás esetén küldi a kártyát... ez szerintem "túl szép hogy igaz legyen".
2012. jún. 16. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy 40k a max, de szerintem ez nagyon jó árban van [link]

És HD6870 ami erősebb a HD6790-nél is.

2012. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a 40-es határ az már valami nagyon feltolt határ, csak azért írtam, hátha épp 40 közelében lenne egy jó vétel.

,,Átvétel csak személyesen Kispesten az europarknál." - ha bemegyek érte Budapestre, akkor már nem 40 lesz, hanem jóval több, tehát ez ki van lőve.

2012. jún. 17. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezen az oldalon kérdezgess vga topicba ott segítenek hozzáértők akik képbe vannak az ottani piaci árakkal:)
2012. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!