Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung laptopok megbízhatóak?

Samsung laptopok megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Rendelkezik valaki ilyen márkájú laptoppal ? Ha igen megmondaná hogy megbízható e ? Érdemes ilyet venni?
2012. jún. 17. 00:42
 1/7 Nobrain válasza:

Nekem az volt sztem még sze*ok

Fejlődniük kell még...

2012. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nobrain válasza:
javítok:sza*ok
2012. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 alex25 ***** válasza:
Szerintem simán megveheted nincs semmi baj velük én csak jókat hallottam róluk.
2012. jún. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt használok és nagyon jó félék persze a fejlödés igaz de fejödik is

roszat kifoghatsz bárhol

vagy egy 100ezrestöl sokat ne várj

.

de én nagyon elégedet vagyok vele

és azért samsungnak nagyon nagy tapasztalata van tabletek mobilok terén ugyhogy ök a kisujjukból rázták ki ezeket az olcsó jó minöségü laptopokat még egyes gyártók régi jó stabil múltukat felrúgra rengeteg hibát halmoznak

kezdve neves nagy gyártókal HP, Lenovo, Dell

etöl fügetlen dell és lenovo minöségi gyártó de gondolom kapkodnak és nagymenyiségben gyártanak minden félét, hp meg mindég csak egyes tipusokra figyelt oda jobban ...

2012. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsung laptopom van, és nagyon megvagyok vele elégedve. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. 5év garanciát kaptam hozzá. Lassan fél éve van meg, és semmi baja. Szerintem jó is néznek ki. Nekem series 3-ból van egy példányom.
2012. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én nem vennék samsungot. de persze attól függ mire akarod használni.

én kizárólag asust, dellt. hp-t vennék. tapasztalatom szerint ezek mind jók.

2012. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
acer se a legjobb úgy hallottam,de az enyém ilyen márkájú és 5éve van meg...samsung az mosógépbe meg még telefon,tabletbe jó állítólag,ASUS egy rakás sz.r...ismerősömnek 5 hónap után tönkrement
2012. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!