Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Helosztok van egy régi laptopo...

Kotelhuzas kérdése:

Helosztok van egy régi laptopom, amiben elszállt az optikai meghajtó. IDE csatlakozású. Van e rá mód, hogy egy IDE/SATA átalakítóval egy SATA. Sat tegyek bele? (IBM ThinkPad R50e)

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 15:19
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:

Nem hinném.

Vagy külső USB-s meghajtó, vagy [link]

Vagy nézel valahol bontottan. Ez a legésszerűbb :)

2012. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt.

Kulso irom van, de az is halozatrol megy es eleg nagy, igy maceras cipelni. Ha bontoban veszek, akkor meg az is hasznalt es ki tudja mikor adja meg magat.

Igazabol nem is talaltam IDE belsot. De gondolom horribilis ara lehet...

2012. jún. 17. 16:10
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:

[link]

Használtan találtam olvasót, 10 körül, amire adnak 3 hónap garit, meg újonnan ezt

[link]

Bár.. ez egy fél laptop ára. szóval, nem tudom. Érdemes nézegetni apróhirdetési oldalakon, hátha feldobnak bontottan 2-3000 ért. Nekem is így volt szerencsém anno a HP laptopomhoz sikerült egy bontottat vennem 2500-ért. Ugyan csak combo drive. de nekem megteszi :)

2012. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget. Szerintem akkor nezek aprohirdetesben vagy bontoban es majd megkimelem :)
2012. jún. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!