Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most kettévágjam a gépemet...

Most kettévágjam a gépemet vagy ne?

Figyelt kérdés
akár mit csinálok vele,nem kapcsol be csak sípol,így: bíp-bíp-bíp. tegnap még rendesen működött most be akartam kapcsolni ,és erre csak bíp-el. idegességembe mindjárt kiviszem aztán adok neki flexel. mit csináljak mert szlééétttörömm.!
2012. jún. 17. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajrá, csináld hülye idegbajos magyar...


a "bíp bíp bíp" valami hibát jelez, azért nem kapcsol be. Így látatlanban RAMra tippelnék. Igazítsd meg őket.

2012. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a bíp bíp jelzi hogy mi a hiba, attól függ hogy hányat bíp-el és röviden vagy hosszan. Általában VGA vagy memóriahibánál szokott bípelni. Figyeld meg mennyit és hogyan bípel és az alaplap leírásában megtalálod hogy hány sipolás mit jelent, és akkor megtudod mi a hiba.
2012. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van. Csak elmozdulhatott valamelyik hardver a házban...
2012. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyit rugdosni meg csapdosni és akkor nem lazul ki a helyéről semmi...
2012. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
leszedtem a gép tetőjét megrángattam mindent,bekapcsolom és csak azt az idegölő hangot adja ki. meg ilyen szám is világit benne.
2012. jún. 17. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne. Vidd el egy szervízbe!
2012. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
T. Igazságos Izom Tibor! Mi lenne ha előkapnád az alaplapod használati utasítását és megnéznéd hogy mit jelent a sípolás amit hallassz vagy a szám amit mutat a kijelző?
2012. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!