Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire One D257 jó egy...

Acer Aspire One D257 jó egy középiskolás gyereknek?

Figyelt kérdés

Általában valami Counter Strike-ot játszik,filmeket néz,meg persze internetezik.

És azt szeretném kérdezni hogy még milyen játékokat játszana le?Esetleg ennek a netbooknak lehet bőviteni a videókártyáját,hogy jobb játékokat is lejátsszon,mint pl a GTA 4?


2012. jún. 17. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyengécske lenne neki, feltéve ha nem a nyárra kell. Hamar kinőné ezt a konfigurációt.


A counter strike elfutna rajta, de a GTA4 felejtős.

2012. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen laptopot tudnál ajánlani,max 100 000 forintig,amin menne a GTA 4?
2012. jún. 17. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenem van tökéletes szerintem ennél jobb netbook még a mai napon sincsen (vannak ultrabookok meg zenbookok meg laptopok is) De netbook kategóriában ennél jobb nincsen + van rajta android és így az egész playstore webalkalmazástár úgyhogy játék terén nem lessz hiány+ ha GTA 4 kell vegyen xboxot (360) Nekem speciel minecraft, counter strike, wow, slender, dead space, assasin creed brotherhood is megy rajta és még a netezés is nagyon jó! :)
2012. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+ csak 63 ezer forint :)
2012. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!