Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális? (segítség nagyon...

Ez normális? (segítség nagyon forró! , több lenn)

Figyelt kérdés

nvidia geforce 9600gt játék nélkül 70 fokos!!(pasziv hütéses)

Játszottam arma II-vel és 107 fokos volt miután kiléptem!!!!

Ez miért van?

+Speedfan csak 1 fant mutat mikor 2 van + 1 a tápé de azt nem mutatná alapból sem.


Ezek az értékeket mutatja most:

GPU:74C

TEMP1:53C

TEMP2:43C

TEMP3:-2C

TEMP:0C

HD0:42

CORE 0:55C

CORE 1:53C



2012. jún. 18. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanilyen karim van csak, van rajta egy referencia hűtés.gta4 közbe felment 103 fokra
2012. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hűtőt próbáld meg kitakarítani, és nem árt ha van némi huzat a gépházban.

Gondolom egy ventilátor nem ventilátor-csatlakozóra van dugva, hanem pl egy molex csatlakozóra. Ilyenkor működik, de szabályozni nem lehet.

2012. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:

"Gondolom egy ventilátor nem ventilátor-csatlakozóra van dugva, hanem pl egy molex csatlakozóra. Ilyenkor működik, de szabályozni nem lehet." passzív hűtős a kártya, szóval gondolom a házventiről beszélsz...


kérdező: ilyen melegben bizony veszélyesen magas lehet a hőmérséklet ha rosszul szellőző házad van. ha olcsó vészmegoldást keresel, akkor vegyél egy bármilyen használt ventit, és valahogy rögzítsd rá a videókártya bordázatára.

2012. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Panda Péter: Igen, a speedfan-os dologra válaszoltam.
2012. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a sok választ.. mondjuk a hép a számitógép asztal és az ágy,fal között van....Inkánn átrakom másik oldalra a fal..szerintetek ott jobb lenne?
2012. jún. 18. 16:03
 6/6 papagenou ***** válasza:
a szellőzőnyílások oldaláról legalább 10cm hely legyen szabadon - legalábbis szerintem. azon kívül nem árt ha nem tűzi a nap meg persze radiátor mellé se rakd.. :)
2013. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!