Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok az AMD Phenom...

Mit gondoltok az AMD Phenom II X4 965BE prociról?

Figyelt kérdés
kinéztem ezt a procit de már láttam egy helyen hogy ócsárölják ti mit gondoltok?

2012. jún. 19. 22:55
 1/4 flr. ***** válasza:
Mennyiért?Amúgy jó választás de a gyári hűtője picit hangos.
2012. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Linkelhetnéd hol ocsárólják hagy tanuljunk valamit...

amugy mivel BE ezért talán egyértelmü hogy veszel hütöt külön hozá...

melesleg égészen jó féle proci csak kicsot fogyaszt vagyis csak megfelelö TPD s alaplapba müködik

2012. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*kicsot - kicsit jobban fogyaszt 125W ot ha igaz 95W ot fogyaszt a legtöb de sok nagyob fogyasztású is van pl 6 magos phenomok közt is
2012. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem AMD Phenom II X4 955 BE processzorom van, és megvagyok vele elégedve, még ki sem tudtam használni maximálisan. Tiéd erősebb, szóval nem lesz vele bajod. Nagyon jó kis processzorok ezek. Annyi, hogy a gyári hűtője visít, mikor jobban megvan dolgoztatva. Engem nem zavar. :) Nem tudom, hogy mit ócsárolnak rajta.
2012. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!