Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer billentyűzet. Milyet...

Gamer billentyűzet. Milyet vegyek?! Egyáltalán vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval az lenne ,a kérdésem ,h mien billentyűzette vegyek.10-20Ezer forintig mutatsatok,.szerintetek fölösleges?!Linkeljétek vagy nevet írjatok köszi :),CS-hez kellene szóval űgy írjatok . [link]

Az egerem ilyen.,Nagyon emgvagyok vele elégedve szóval statotak ,vásárlás midnent ezzel csinálok az oldalsó gombokkal szóval így írjatok!KÖSZÖNÖM


2012. jún. 20. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Gamer billentyűzetben, nem nagyon van magyar kiosztású.

Esetleg ezt tudnám ajánlani ; [link]

2012. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj ,h nincs magyar kiosztás ;) ,vlami oclsobbat 15E környékét nemtudnál (:??
2012. jún. 20. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen van: [link]

Nem rossz, bár elsősorban azért vettem, mert van világítás benne és elég sok beállítást lehet csinálni.

2012. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom most milyened van, szerintem ez is megfelel.


[link]

2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is a gamer bill maga marhaság, főleg ilyen összegekben.

Inkább vettél volna egy normális egeret, olcsóbban is kaptál volna jobbat(házon belül a DA).

2012. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi,mindenkinek amit az előző hozzászoló mutatott az nagyon tetszik,amm nekem ful alap van egy 1500Ft os de már pár bill.je ragad és elég kopott is ;),.


még mutassatok:DD

2012. jún. 20. 21:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Linkelnél arról az egérről?!Amugy én ezzel nagyon meg vagyok elégedve ,.nem mai .dde még mindig jó,.amm a billemnek még azt nem mondtam kivan este a Entere .:D
2012. jún. 20. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajna már nem lehet kapni itthon, kivéve használt piac, vagy ebay(csak az nem itthon). Amúgy ha meg van akkor hagyd a fenébe, az se rossz egér, sőt.

Billnek meg elég egy egyszerű logitech is.

2012. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahha ,értem köszi (: ,.Azért még írhattok
2012. jún. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!