Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg sz*rok a Chieftec...

Rambo75 kérdése:

Tényleg sz*rok a Chieftec iArena tápjai?

Figyelt kérdés

Pár kérdésnél válaszban láttam és ilyen van a gépemBEN...

Kezdjek félni?

10500-ért már csak nem sz*r belsőt raknak bele. :(


2012. jún. 20. 22:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egy 450-es virágtartót váltott(codegen)

Örülök mert végre nem kell fosnom (annyira) hogy "JAJ mikro viszi el a gépet :O"

2012. jún. 21. 08:33
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot kitől hallottad? Nekem is Chieftec iArena GPA500S8 van. Jó tápegység. Mi baja lenne a gépednek amikor tele van pakolva védelemmel. Az FSP Hexa szintjét megüti.
2012. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Mi baja lenne a gépednek amikor tele van pakolva védelemmel. Az FSP Hexa szintjét megüti."

Az FSP APN belsőt nem üti meg. Tele van védelemre meg annyit, hogy hol is van az OCP?

Sőt tovább megyek, szakfórumokon nem is ajánlott az iArena.

2012. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
OCP is van benne de szerinted kit érdekel,hogy xy meg a kispista nem ajánlja ai iarenat mert neki telik fsp aurum goldra. Jó kis tápegység és szinte teljesen hangtalan. Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. A gépet meg nem fogja hazavágni attól nefélj.
2012. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!