Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usb kábelt hogy csatlakoztassa...

Usb kábelt hogy csatlakoztassak a géphez? (fontos)

Figyelt kérdés
Kb 20 perc mulva,de legjobb lenne most azonnal szükségem lenne rá hogy csatlakoztatni tudjam az usb kábelem.. nagyon sürgős lenne már most. Megpróbáltam többször is a sajátgép még csak ki sem irja, néztem valami hardver csatlakoztatása valamit (nem vagyok számitogép zseni) és olyan idegen neveket irt ki hogy kb a felét nem értettem usb t kerestem kulcsszoként csak hogy amit talaltam az nem az volt (pl. usb- videoeszköz tehát webkam) hogy a jó életbe csatlakoztassam akkor..hogy lássam is ? ( igen megnéztem jól dugtam be nem azzal van a baj )

2012. jún. 21. 13:50
1 2
 1/13 zsigabá válasza:
hát vagy probálj meg egy másik usb-t vagy menj a vezélőpultba ot harverhozzáadása és az usb mellet lehet h lesz egy sárga kis hülyeség na arra katt és ha minden ok akk felfogja neked telepiteni am énsem vok vmi zseni de remélem összejön ha tényleg sos :))
2012. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MaXXeGee ***** válasza:
Nem igazán értem. Mi az az eszköz amit csatlakoztatni akarsz? Magát az USB kábelt nem is fogja neked külön mutatni, felismerni, telepíteni.
2012. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló : egy usb kábelt (LG)
2012. jún. 21. 14:06
 4/13 A kérdező kommentje:
első válaszoló: milyen sárga 'izé'? :D
2012. jún. 21. 14:07
 5/13 A kérdező kommentje:
:/ Még mindig nem sikerult de 2. válaszolora visszaterve.. mit nem fog telepiteni? :o
2012. jún. 21. 14:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mi van a kábel másik végén? (azon amit nem a gépbe dugsz bele)
2012. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az usb kábel csak egy kábel...a windows semmit sem kezd egy puszta kábelel. Amit a másik végére dugsz, vagy felismeri egyböl(plugandplay), vagy az illesztőprogramját (driver) kell telepíteni.

Milyen eszközt akarsz a másik végére dugni?

2012. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

igy néz ki... és még mindig nem tudom mi a probléma

2012. jún. 21. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez egy pendrive -.-
2012. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MaXXeGee ***** válasza:

LOL,...

Ha ezt nem ismeri fel, (másik gépen sem) és garis, akkor vidd vissza, cserés;) Ha nem garis, akkor pechetek van. Kukába ne dobd, mert veszélyes hulladék;)

2012. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!