Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy a laptop...

Miért van az hogy a laptop megáll?

Figyelt kérdés
nekem nincs laptopom csak havernak és rosszul működik igy nem értek hozzá hogy mi zajlik le benne. de olyan van hogy 10 perc mulva le áll az egész gép kikapcsol meg előtte fagyogat a rendszer, mondja régen volt ujból telepítve nem tudom hogy aze a baja hogy ujból kéne telepíteni mer a rendszer se volt soha tisztítva tele lehet szeméttel a netezés miatt. melegedésre gondoltunk de nem vagyunk benne biztosak, mi a véleményetek ?
2012. jún. 21. 17:34
 1/2 sorsok válasza:
Laptophoz én se értek nagyon de próbáljátok meg azt hogy egy könyvet raktok alá hogy rendesen szellőzhessen. Ha így is kikapcsol akkor egy újratelepítés nem árt ha az sem jó akkor valaki aki ért hozzá :)
2012. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kéne belül takarítani értsd POR + tegyetek alá dvd tokot az bőven elég havernak is -12 fokot segített az hogy alárakott a lábai alá 2 dvd tokot és jobban tudott szellőzni..
2012. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!