Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek között lesz cpu\vga limit?

Ezek között lesz cpu\vga limit?

Figyelt kérdés
Phenom x4 965 3.4ghz és hd6950 között?
2012. jún. 22. 12:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
hát az is :D és te vagy a "szar ember", forever alone kocka :)
2012. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Most akkor mivan?teljesen összezavartatok:D amd miért lenne szar?
2012. jún. 22. 16:52
 13/30 flr. ***** válasza:
34%

"hát az is :D és te vagy a "szar ember", forever alone kocka :)"

Nagy szó egy tizen két-három évestől..amúgy emeld fel a dagadt segged a székről és menj foggyá' le.Hátha lesznek barátaid.

2012. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 flr. ***** válasza:
Semmi gond nincs az AMDvel..csak sok idióta Intel fan vérpistike itt írosgat.
2012. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
20 vok bocsi, és nem vok dagadt, szal nyasgem casper :D érteni kéne hozzá :) jó lesz ez a proci, de majd cserélheted 2 év múlva
2012. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 flr. ***** válasza:
34%
Szóval nem érték hozzá?:D oké..az egy dolog hogy egy i5 erősebb mint egy Phenom de 20-30 ezerrel kerül többe.
2012. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Te meg ne adj haszontalan, semmit érő válaszokat, melyek félrevezetik a kérdezőt."

Miért is? Mond már el ha olyan okos vagy.


"hát az is :D és te vagy a "szar ember", forever alone kocka :)"

Nem is ismersz, szóval ilyet mire fel írsz? Tán fáj, hogy valaki jobban ért hozzá? Akkor a GYK-n majdnem mindenkire ezt írhatnád, és PH!-t még meg se említettem.


"amd miért lenne szar?"

Semmiért. Az meg, hogy pofázik az ő dolga, de mint láthatod még annyit se tud, hogy mindig van vagy CPu vagy VGA limit. Ha nem lenne az végtelen fps számmal lenne egyenlő játékban.


"20 vok bocsi"

Ennyi idősen csak ennyire futja?


"érteni kéne hozzá :)"

Rossz embert/embereket kóstolgatsz.


"jó lesz ez a proci, de majd cserélheted 2 év múlva"

Miért addigra elromlik? Egyáltalán mire fel ezt? Látsz a jövőbe? és itt vannak az APU-k te se tudod mennyire fognak terjedni, mi lesz ha a következő konzol generációrol portolnak stb..

2012. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Amúgy nem rég vagyok itt, de igaza volt az egyik tagnak(Hart) amikor írta, hogy lesznek ilyen hülyék.
2012. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Amíg az én pénzemből élsz, addig maradj csöndben a segélyeddel :) többre vittem már 20 évesen az életben, mint te valaha fogod nagyarc :D
2012. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

de mivel én nem vagyok a pénztárcám ellensége amd-m lesz:)

csak azt nem tudom hogy a 965 hány évig lenne jó mondjuk medium beállításokkal mert annyira nem vagyok grafika b**i.

2012. jún. 22. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!