Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a kedvenc laptop márkád?

Mi a kedvenc laptop márkád?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dell vagy Acer
2012. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a gyártóra vagy kíváncsi, akkor az acer. Ezért meg lehet kövezni, de ez az a gép, aminek minden "porcikáját" ismerem. Nem könnyű (mert trükkös) de nem is nehéz leszedni a borításokat, ha ki akarja pucolni az ember. Nem kerül sokba egy-egy alkatrész cseréje, relative hosszú a garanciális idő, támogatja az összes operációs rendszert. Szépeknek is tudom tartani őket, nem melegszik túlságosan és jól bírja az akksi. (Ezek igazak a netbookokra és a laptopokra is egyaránt). Szerintem igen kreatívak és látszik, hogy adnak a K+F -re is.


Ha viszont én értettelek félre, és konkrétan márkára és nem pedig gyártóra gondoltál, akkor szimpatikus a Dellnek az Inspironja, persze az acer Aspire sorozata is... Az Apple pedig jól indult az Air vonalon..

2012. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem csak acerjeim voltak és egyikkel se volt semmi bajom (kivéve egy netbookkal, iszonyat gyenge netezésre)
2012. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Dell <3
2013. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Nincs kedvenc márkám.


IBM/Lenovo Thinkpad-okat, HP Elitebook-okat, Applpe Macbook Pro-kat pl kedvelem.

2013. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!