Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptopok is rejtett partici...

HP laptopok is rejtett partición tárolják a gyári lemezképet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Én nemrég vettem egy hp probook 4535s-t, amin eltelepített win7 van. Ez egy rejtett partícióról települ, driverekkel együtt. A telepített oprendszerről egy lemezképet, biztonsági mentést, vagy akárhogy hívjuk, már neked kell csinálnod, de azt nem célszerű ugyanezen a hdd-n tárolni, hisz, ha ezt éri valami, minden elveszik.

Remélem segítettem.

2012. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen köszi erre gondoltam mármint hogy a vinyón van és nem cd-t adnak mellé
2012. jún. 23. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg írtam a hp ügyfélszolgálatnak, hogy szeretnék egy eredeti win7 telepítőt+ egy driver lemezt, és ingyen bérmentve, még postaköltséget sem felszámolva kemény 1 nap alatt!!!! küldtek 2 dvd-t. Majd 2-3 nap múlva fel is hívtak, hogy meg vagyok-e elégedve az ügyintézéssel, vagy van-e még valami problémám..

Számomra eddig maxi pozitív!

2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elvileg ha van rajta licenc matrica akkor bármilyen windows 7-et fel lehet telepíteni és aktiválni

a drivereket meg a gyártó honlapjáról le lehet szedni

2012. jún. 24. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:

A driverekben igazad van, a win-ben viszont nincs. Ezeken a gépeken nem eredeti windows van. Illetve, persze az, de a forgalmazó módosít rajta bizonyos dolgokat, ami miatt mégsem ugyanaz. Nekem a microsoft ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy ha előtelepített oprendszerrel vettem a masinát, akkor a forgalmazótól kell telepítőt kérni.

Itt a link:

[link]

2012. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én acer laptopra telepítettem netről leszedett windows 7-et és a gép alján lévő kóddal tudtam aktiválni is
2012. jún. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!