Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyha szeretném kicsit...

Hogyha szeretném kicsit "felturbózni" a gépemet, akkor az mennyibe kerülne nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék új VGA-t tenni, mert a mostani elég régi, és sérült is. Ha én most esetleg újat szeretnék bele tettetni (valami normálisat, ami tényleg "modern") + hívni szakembert aki megcsinálja, az mennyibe kerülne nekem sacc per kb? Megérné, vagy akkor inkább teljesen új gépet venni?


+ Új processzor mennyibe kerül? És ettől függetlenül egy ?új op. rendszer? Win7?


2012. jún. 23. 20:51
 1/2 Hazardteam ***** válasza:
Ezt így, a jelenlegi géped alkatrészei (+ a tápegység) ismerete nélkül lehetetlen megválaszolni. Töltsd le egy Aida64-et (tesztprogram) és másold ki a géped adatait + nézd meg külön milyen márkájú a tápegységed és mekkora teljesítményű (lehetőleg típust is, ne csak wattot meg ilyenek) azután az egészet ide be és talán nagyobb sikerrel jársz, mert ez így tényleg tök homály, nincs mihez viszonyítani és sok mindentől függ. Win7 olyan 20-25 körül van most asszem (home premium)
2012. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit leírt az előttem válaszoló. Valamint azt javaslom írd le mennyi pénzed van maximum fejlesztésre. És webshopból vedd a cuccokat, olcsóbbak, pl: pcx.hu, ők még be is számítják régi cuccaidat és beszerelik neked és úgy küldik vissza készen. És szerintem ne vedd meg külön az op. rendszert,hanem kérd kölcsön valakitől, vagy töltsed le.
2012. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!