Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Még régebben vettem egy AMD...

AltrixStorm kérdése:

Még régebben vettem egy AMD Radeon HD5450-es vga-t eddig mindig sikerültek a frissítések, de amióta bejött ez a 12.4-es verzió, hiába frissítem, mindig 12.3mat írja ki a Controllerbe és az emlékeztetőbe is ugyanezt a verziót adja ki. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 6850-es kártyám leragadt a 12.1-esnél, pedig írja, le is tölti, fel is rakja a 12.4-est, de mégis a 12.1 marad fent. Tehát nem vagy vele egyedül.
2012. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy már korábbi kérdéseknél is le lett írva, a 12.4-ből kifelejtették a verziósztringet. Attól még 12.4-ed van, csak 12.3-nak látszik, mert nem írja át a verziószámot. Ha 12.2-ről frissítetted volna, akkor 12.2-t írna. Ha teljesen új telepítés lenne, akkor meg nem írna semmilyen számot.
2012. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy nem írja ki, de most akkor frissítsem mindig amikor emlékeztet? vagy ne?
2012. jún. 24. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne, felesleges, ugyanazt telepíted újra mindig. Vagy ha nagyon frissíteni akarsz, akkor rakd fel 12.6 bétát, abban a verziószám is megjelenik rendesen.
2012. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!