Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom elképzelni sem hogy...

Nem tudom elképzelni sem hogy mi a franc lehet a géppel. Ezeket megpróbáltam (LENT) :?

Figyelt kérdés

netezés közben magától kikapcsolt,minden előjel nélkül. madj visszakacsoltam,bejött a kép és írta hogy keyboard error meg a biosrol valamit.. nemtudom pontosan mert nem is érdekelt,azthittem restart után jólesz,cseréltem billentyűt is, (mikor kiírta azt a szöveget valami ilyesmit hallottam: "tü-tüüüüüü" :D teht 1 rövid 1 hosszú. kikapcsoltam.

majd visszakapcsoltam,se sípolás,se kép,azt írja a monitor: no signal,cseréltem monitort és videókártyát is,az sem segített,a ramokat megnéztem,egyesével,úgy se kapcsolódott be,kivettem a lithiumot is belőle majd visszaraktam,pihentettem is a gépet,tehát mindent csináltam,else tudom képzelni miert nincs akkor kép? NO SIGNAL...



2012. jún. 25. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg újrarakni a windowst? formázással; persze...
2012. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy rakjam újra ha be sem kapcsolódik a monitor? nemtudom máshogy
2012. jún. 25. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Haza van vágva maga a GÉP!!!!! Alaplap, memóriakártya, telep...stb?????

No signal: jel sem jön a gépedből te zseni! -.- Valószínű, hogy a ventillátor elromlott, túlmelegedett a cucc, és hazavágta a francba. Gratu, szerintem roncs az egész.

2012. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 czepe válasza:
esetleg 1 alaplap resetet még megpróbálnék a helyedben , ha ez sem akkor a lap elszállt....
2012. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!