Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond az Atheros...

Attila8101 kérdése:

Mi lehet a gond az Atheros AR9285 wireles kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy lenovo ideapad s205 netbookot. Eredetileg windows 7 home volt rajta. Mivel én azt nem szeretm így lecseréltem ultimate-re. Majd egy régi kedvenc játékom miatt felraktam az XP-t.Mindaddig nem volt gond amíg a vodafone usb sticket nem installáltam.A wifi megszünt létezni. Visszaraktam az ultimate-et és csak annyi van hogy látja hogy a hardver ott van,de a routereket nem látja a gép. Egy kapcsoló van a gép oldalán és az kapcsolja a bluetooth-ot és a wifit is elvileg. Valamint a az FN+F5 kombinációval lehet ki és be kapcsolni mindkettőt. Tegnap addig eljutottam hogy egy új XP ment a gépre és az gond nélkül vitte ismét az usb stick-el egy időben. De semelyik windows 7 nem látja a kapcsolatokat. Hogy lehet engedélyezni (mert a vindows szerint valahol ki van kapcsolva) a wifit?


Köszönöm!



2012. jún. 26. 21:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!