Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lenne a legjobb videokártya...

Mi lenne a legjobb videokártya, processzor párosítás?

Figyelt kérdés
A videokártyám Gainward Geforce GTS 450 2gb-os, és az lenne a kérdésem ehhez milyen processzor lenne a legmegfelelőbb párosítás ? Jelenlegi processzorom DualCore AMD Athlon 64 X2, magonként 2300MHz.
2012. jún. 27. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen alaplapba? Mennyiből?

Amúgy ez nem túl izmos VGA, egy Athlon II X3 pl bőven elég alá, 20 körül.

2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen VGA-m van és szépen fut egy CORE 2 DUO E5300 3.20Ghz-val. Bár gondolom te inkább egy jobb 4magos phenom vagy i5re vagy kíváncsi.

Mennyi pénzed van rá?

2012. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ehhez a VGA-hoz teljesen felesleges egy i5 vagy egy Phenom II X4.


A fent említett 3 magos Athlon bőven elég hozzá.

2012. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
i5 vagy phenomok mellett durva vga limite lenne..
2012. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A keret a kérdés. Én egy i3-at vagy phenom x4-et tennék, ha esetleg később vga-t cserél, ne kelljen egyből mindent cserélni, a 450es azért nem egy örök élet:)
2012. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Az az igazság, hogy az alaplapomat is le kell cserélnem ha új procit akarok, mivel eléggé régi egy MSI k9n neo v2-es.

Szóval elég sokba fájna egy új proci jelenleg,mivel a memóriákat is cserélnem kellene,de egyébként csak azért akarok új procit mert egy idő elteltével fps ingadozásom lesz. Régebben ez már megszünt, egy időre,de most újra előjött és szerintem ez a baj, bár annyira nem is értek ehhez.

2012. jún. 27. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
hőmérsékletét figyelted, figyeled? mert esélyes hogy már poros a gépedben minden és könnyen felmelegeszik. Esetleg el van romolva a proci hűtőd és attol melegszik fel. Mindenesetre takarítsd ki a gépedet belülröl, az sosem árt (lehet porszívóval is, az gondolom van ).
2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Porszívóval gépet takarítani veszélyes, valamit leütsz, fújni kell mindig kompresszorral vagy porsprayel.
2012. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan figyelem, de 60 fokig nem megy fel a hőmérséklete.Viszont ma délután leszedtem az oldalát,így játékközben is csak 45 fokig megy fel kb. ahogy figyeltem nem csinálja, de még figyelgetem remélem csak ez volt a baja,bár 50+ celsius foknál nem értem miért szaggat,de remélem tényleg csak ez a baja, mert annyira nem vagyok megtömve, hogy összerakjak szinte egy új gépet.
2012. jún. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!