Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni? Notebookot...

Darius/92 kérdése:

Tudnátok segíteni? Notebookot szeretnék venni a közeljövőben, és kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy milyen gépet vegyek (ár:max 145k).

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Eddig ez a két gép tetszett a legjobban ha tudtok jobbat kb ugyanebben az árkategóriában az se lenne rossz. :D



2012. jún. 28. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Második!
2012. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a Lenovot ajánlom a kettő közül.
2012. jún. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, szerintetek az ATI-val vagy az Nvidia karival érné meg jobban, mert azért nem csak netezésre meg filmnézésre fogom használni a gépet hanem pár újabb gamet is futtatnék rajta, persze nem fontos hogy full grafon menjenek de ne is a legalacsonyabbon?
2012. jún. 29. 07:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi de amiket eddig belinkeltél azok közül csak 2 tetszett , mert csak azokban volt dedikált videokari, a többiben meg csak egy prociba integrált hd3000 vagy hd2000 volt. De azért köszi az eddigi segítséget. :D
2012. jún. 29. 07:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit :) Ja igen bocs. Elnéztem. Az árra koncentráltam.


Egyébként még ezek jó vételek szerintem.


[link]


[link]


[link]


[link]


Ebbe nagyon gyenge a vga de azért belinkelem.


[link]


Ebbe meg a proci gyengécske, de a vga az nem rossz az árához képest.


[link]


Ez pár ezressel több mint amit szánsz rá, de megéri.


[link]

2012. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én úgy tudom, hogy laptopokba inkább az Amd(Ati) vga az ajánlott. Elvileg kevésbé melegszik és kevesebbet fogyaszt.
2012. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!