Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pc-m mostanság olyat produká...

Spyda233 kérdése:

A pc-m mostanság olyat produkál hogy nem mindig érzékeli a bekapcsolást. Ilyen esetben mi lehet a probléma? Alaplap, táp? Arra gyanakodtam hogy a nyomógomb nem működik rendesen, azonban az alaplapon történő "csavarhúzós" indítás sem volt sikeres.

Figyelt kérdés

asus p5kc alaplap

chieftec 400w táp

geforce 9800gtx

6gb ddr gskill memoria


2012. jún. 29. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Táp vagy alaplap.

[link]

2012. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam az alaplapon levő elem (CR 2032) kimerülése csinált ilyet. Kicserélve minden működött!
2012. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az tök jó, mert ma voltam a szervízbe, hogy elemet vennék, és elhajtott az ipse, mondván hogy az tök hülyeség...
2012. jún. 29. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elfelejti a beállításokat, az óra késik vagy siet, akkor az alaplapi elemet kell cserélni. Kutya közönséges 2-300 forintos litiumos elemet kell venni.

[link]

2012. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából az furcsa nekem, hogy van hogy elindul akár 5* is egymás után, azonban van hogy 200adjára se, ilyenkor tápkapcsolgatás ki be, kábel ki-be..stb és 1* ha olyan kedve van elindul. 1* már volt elem cserélve, ugy vélem most is megéri mielött komolyabb költségekbe ( táp, alaplap) verem magam. nagyon remélem hogy csak ennyi a baj mert anno pont az ilyen tápgondok elkerülése végett vettem meg a drágább chieftecet, a lap is olyan hogy elvileg nem puffadnak a kondik, igy azt se tudom leellenőrizni :S
2012. jún. 29. 19:32
 6/6 kkovax38 ***** válasza:
Sokszor segíteni szokott hogy leállítás után kihúzod a tápkábelt, így árammentesítve lesz a géped. Ezután az elem környékén az alaplapon található az a háromlábú jumper, amit áthelyezve a BIOS alapbeállítását állítja vissza az újbóli indulás után. Ha hosszabb ideig áll a géped kihúzott tápkábellel és levett jumperrel, amit az indítás előtt ugyanoda visszahelyezel, elkerülheted a BIOS alaphelyzetre való átállását is.
2012. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!