Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akarja formázni HDD-met...

Miért akarja formázni HDD-met a laptop?

Figyelt kérdés

Soha nem húzom le demountolás nélkül, eddig nem volt ilyen gond.

bedugom usb-re kiírja, hogy formázzam, kiikszelem és mikor megnézem sajátgépben Helyi lemezként tünteti fel. ÉS ha arra rámegyek is a formázást hozza fel. Rengeteg fontos dolog van rajta, hogy menthetném meg :(


2012. jún. 30. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Formázás előtt jó eséllyel le tudod menteni róla az adatokat. Csatlakoztasd a hdd-t és zárj be minden ablakot ami megjelenik a csatlakoztatott hdd-vel kapcsolatban.

Az előzőleg letöltött Get Data Back nevezetű programot futtatva le tudod menteni a fájlokat a hdd-ről. Tudja kezelni a Fat és NTFS fájlrendszereket is. Ha meg van akkor formázd a hdd-t.

A program nagyon jó hatásfokkal dolgozik. Törölt particióról is tud menteni.

2012. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Még 1 kérdés én ezt a programot ilyen amatőrként is tudom kezelni???

2012. jún. 30. 18:54
 3/9 A kérdező kommentje:
még 1 kérdés én honnan tudom nekem melyik fájrendszerben van a Hdd-m??
2012. jún. 30. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kis odafigyelés kell, de nem bonyolult a használata. Nem kell beállítani semmit, egy varázsló vezet az elején, majd átvizsgálja a hdd-t. Az eredmény baloldalon jelenik meg mappa struktúrában. Kiválasztod miket szeretnél lementeni, bejelölöd a felugró ablakban hová mentsen és vársz.
2012. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen Windowst használsz? Ha Win7-et akkor valószínűleg NTFS. Ha XP-t akkor vagy Fat vagy NTFS.

Szerintem indítsd az NTFS-hez való Gat Data Back programot. Ha nem csinál semmit, vagy nem ismeri fel a hdd-t akkor zárd be és indítsd a Fat fájlrendszer való Get Data Back programot.

2012. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm :)

Már töltöm is a 4.25-ős jó? VAgy az mindegy melyik verziót szedem le??

2012. jún. 30. 19:15
 7/9 A kérdező kommentje:
win 7-em van
2012. jún. 30. 19:26
 8/9 A kérdező kommentje:
az gáz, hogy ha elindítom a programot és azon keresztül megyek rá a H meghajtóra vagy is a hdd-re akkor is formáztatni akarja??? :S
2012. jún. 30. 19:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Valami nagyon nem ok :( kiválasztottam a hdd-t, rá mentem, hogy next és errort írt ki :(
2012. jún. 30. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!