Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Compaq presario CQ56-on...

HP Compaq presario CQ56-on hol tudom bekapcsolni a wifi-t?

Figyelt kérdés

Szóval, ujra telepítettem a gépet és azóta elérhetetlen a vezetéknélküli kapcsolat...próbálkoztam a vezérlőpultban és mindenhol beállitani de nem lehet..:/

azt irja hogy van egy funkció billentyű valahol a gépen ahol ezt be lehet kapcsolni de eddig akármilyen kombinációt ütöttem is be...semmi...



#funkcióbillentyű #wifi #HP Compaq presario
2012. júl. 1. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg drivert keresni a wifi adapterhez, vagy keresgél más színű jeleket a billentyűzeten és van egy úgynevezett Fn gomb... ha találsz egy wifi kapcsolatra emlékeztető ikont a billentyűzeten akkor először Fn és azután az a gomb... remélem érthető! drivert nem találtam hozzá, de biztos van
2012. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tölts le a vezeték nélküli kapcsolat illesztőprogramját, ezt megteheted itt: [link]

Válaszd ki a laptop pontos típusát, majd kattints "Szoftver és illesztőprogram letöltések", ezután válaszd ki az operációs rendszer típusát (ezt követően tovább), lentebb megjelennek az illesztőprogramok, itt kattints "Illesztőprogram - Hálózat", majd tölts le és telepítsd a megfelelő illesztőprogramot. Van egy másik lehetőség, az illesztőprogram letöltésnél, fentebb található egy "ELLENŐRIZZE MOST" gomb, erre kattintva a HP megkeresi az elavult, hiányzó illesztőprogramokat (illetve szoftvereket).

Miután a rendszer felismerte a vezeték nélküli adaptert, az Fn + F12 billentyűkombinációval tudod bekapcsolni a WiFi-t: [link]

2012. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!