Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket ajánlanátok és...

Melyiket ajánlanátok és milyeneket? :D (MELYIK A JOBB JÁTÉKRA)

Figyelt kérdés
AMD processzor ATI videókártyával? vagy INTEL processzor GeForce videókártyával? :D linket is kérnék
2012. júl. 1. 13:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Ez vicces mert héten belül vennék pont egy Intel i3-2120as procis gépet egy Ati Radeon HD7750-nel.

Én amúgy az AMD processzorokat nem kedvelem..

Ugyhogy engem is érdekelnek a válaszok:D

2012. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi a kereted rá. Ja, és ATi videókártya már nincs. AMD-nek hívják azt is.

És én legszívesebben keverném a kettőt. (Intel proci, AMD videókari) Kb. egy i5+7850 mindenre elég. A nagy teljesítményvadászoknak meg egy harmadik generációs i5+7870.

2012. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

haver most mondta épp facen hogy az intel procik jobbak játékra de tapasztalatból mondom hogy intel procihoz csak geforce videókártyát vegyél

mert nem lesz az ati kártyával összhangba és ha feltelepited a drivert akkor öszezavarodik a gép alig mennek a játékok....nekem ugyan ez volt csak fordítva amd procihoz geforce kártya ha rám hallgatsz geforce kártyát veszel sokkal jobbak intel procik mellé meg amugyis szebb a shaderjük a játékokban :D

2012. júl. 1. 13:44
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád mekkora hülyeségeket beszélsz, befonnád a hajad. Nyilván az Apple is azért rak Intel mellé AMD VGA-t. Mert nyilván szar és "összezavarodnak" a driverek.

Szerintem eszméletlenül le vagy maradva. A GCN architektúra valami elképesztően jobbra sikeredett. Összességében szerintem jobb mint a Kepler. Még mindig tartom, hogy i5+7850/70 mindenre elég és fantasztikusan jó párosítás.

2012. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

Hülyeség amiket mondasz, mert ugyanúgy mehet Intel CPU-hoz AMD VGA vagy AMD CPU-hoz nVidia VGA.


Amúgy elég nehéz válaszolni erre. Mennyi pénzed van gépre?

2012. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
nekem jobban bejönnek a geforce kártyák :D
2012. júl. 1. 13:48
 7/49 A kérdező kommentje:
hát csak egy normális proci kéne meg egy videókártya meg ram a többit már kiválasztottam ja meg egy táp is kell :D nemtom milyen procit válasszak meg videókártyát mellé vagy 50ért kéne a 4együtt de olyan amin a battlefield 3 fullon elmenne
2012. júl. 1. 13:49
 8/49 anonim ***** válasza:

"nekem jobban bejönnek a geforce kártyák :D"


Ha tetszik, ha nem, az nVidiának nincs versenyképes VGA-ja a Kepleren kívül. Azonos áron az AMD-nek a túlnyomó esetben jobb kártyái vannak.

2012. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Ha már kiválasztottad az alaplapot, akkor megmondhatnád hogy milyen foglalatú...
2012. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
50-ért akarsz processzort, videókártyát, ramot és tápot? Esélyed sincs rá, hogy kijöjjön. Átlagosan 12.5k minden alkatrészre. Tápnál és RAMnál jó is lenne, node processzornál meg videókártyánál nevetséges. Mennyi a kereted az egész gépre úgy ahogy van?
2012. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!